Как выбрать роддом?

Модераторы: Женева, Joyful, Нямочка, Windy Lady, Jolia

Ответить
Аватара пользователя
Anastacia
Новичок
Новичок
Сообщения: 72
Зарегистрирован: Пт фев 17, 2012 12:36 pm
Репутация: 0

Сообщение Anastacia » Вт июл 24, 2012 1:55 am

Выбирать надо не роддом а врача) У меня так сестра бегала по роддомам) Ну то есть она первого ребенка родила в 5-м у Мазура Тараса Николаевича, а когад вторым была беременна он начал работать в 7-м)) Ну она опять к нему пошла :)

Аватара пользователя
Elisee
В гостях
В гостях
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Пн июл 23, 2012 3:21 pm
Репутация: 0

Сообщение Elisee » Вт июл 24, 2012 5:43 pm

Вот, нашла ту статью про Исиду. Правда она на украинском:

Вранці 30 квітня цього року я народила донечку. Пологи пройшли у клініці «ІСІДА» , яка позиціонує себе на ринку медичних послуг, як єдина в Україні приватна комплексна акушерсько-гінекологічна клінік
Ще за радянських часів був поширений жарт, що в наших лікарнях можуть лікуватися лише дуже здорові люди. Мені, як лікарю, це було неприємно чути. Але доля правди в цьому була. Дійсно – безкоштовне апріорі не може бути якісним. Але в нашій країні можна не отримати бажаної й, іноді, життєво необхідної допомоги, навіть маючи достатньо коштів. У цьому, на жаль, два місяці тому я та моя новонароджена донечка, переконалися на власному гіркому досвіді. Мене звати Олеся, і це моя історія.

Вранці 30 квітня цього року я народила донечку. Пологи пройшли у клініці «ІСІДА» , яка позиціонує себе на ринку медичних послуг, як єдина в Україні приватна комплексна акушерсько-гінекологічна клініка, унікальний медичний комплекс, що об’єднує все необхідне для здоров’я жінки і дитини.

Стан моєї дитинки лікарі оцінили як добрий/відмінний за шкалою Апгар. Й до вечора наша щаслива родина приймала численні привітання від родичів та друзів. Проте надвечір мене занепокоїв тривалий і тривожний плач моєї дитини. Адже я мама зі стажем, вже маю двох чудових дітей, й ніби відчула, що щось не гаразд. Тому я звернулася до чергового лікаря із проханням оглянути дитину. І з цього моменту події почали розгортатися наче у страшному сні.

Дитину від мне забрали у відділення для новонароджених. Майже півтори години я не могла отримати жодних відомостей про стан моєї донечки. Лише після моїх наполегливих вимог черговий лікар нарешті зізнався, що він не знає що відбувається з дитиною, висловивши здогад, що можливо має місце критична вада серця. Ця новина була для мене, як грім серед ясного неба, адже я регулярно спостерігалася під час вагітності й знаю, що подібні вади виявляються у немовлят ще до народження, або одразу після пологів. Проте, з’ясовувати причини пізнього діагностування часу не було, треба було вживати термінових заходів.

Але тут ми зіткнулися з наступними перепонами, які у елітному, як вони себе позиціонують, пологовому будинку взагалі не могли бути.

По-перше, в клініці був відсутній препарат «Вазапростан», який застосовується у таких випадках. За словами чергового лікаря, його немає тому, що він не часто потрібен! Й персонал клініки не зробив нічого, аби знайти цей препарат!

По-друге, для підтвердження діагнозу необхідно було провести ультразвукове дослідження (УЗД) серця дитинки. Проте, портативне обладнання для УЗД у клініці відсутнє. Так, у них звичайно був стаціонарний апарат. Але, як мені пояснили, треба зачекати до ранку, поки на роботу прийде потрібний співробітник.

Але чекати, поки службовець «елітного» полового будинку прийде вранці на роботу, аби підтвердити діагноз дитині, що знаходиться у критичному стані, жодна нормальна людина не буде. Ми це розуміли. На жаль, цього, чомусь, не розуміли високооплачувані співробітники «ІСІДИ». До того ж вони не могли чітко сказати, хто робитиме УЗД обстеження серця, яким чином транспортувати дитину в такому стані, тощо.

Звичайно, ми з чоловіком вже не могли покладатися на ІСІДУ й, користуючись особистими контактами, звернулися до фахівців з «Київського міського центру серця», які приїхали до пологового будинку з необхідними портативним апаратом УЗД, чоловік привіз необхідні ліки. Всього за 20 хвилин обстеження нашій донечці було поставлено страшний діагноз: «гіпоплазія дуги аорти, предуктальна коарктація аорти, відкритий аортальний проток, відкрите овальне вікно, висока гіпертензія легеневої артерії».

Знаходитись у ІСІДІ надалі не було ніякого сенсу. Треба було перевозити дитинку у «Центр серця». Й ось тут ми знову зіткнулися із некомпетентністю службовців комерційного пологового будинку – вони не знали, яка служба швидкої медичної допомоги має транспорт для перевезення немовлят в такому важкому стані!

На щастя лікарі з «Київського міського центру серця» підказали нам потрібну службу «швидкої» й ми нарешті доправили нашу донечку до «Київського міського центру серця», де фахівці майже п’ять годин боролись, щоб стабілізувати стан дитинки та підготувати її до термінової операції .

Вже зараз ми розуміємо, що аби не наші особисті зв’язки у медичному товаристві, то історія могла мати зовсім інший фінал. Проте, всього цього взагалі могло не статися, якби широко «розпіарена» клініка «ІСІДА» відповідала своєму основному призначенню – забезпечення кваліфікованої допомоги породіллям та немовлятам до, під час та після пологів. Адже відхилення стану здоров’я дитини можливо діагностувати як під час вагітності, в період з 16 до 40 тижнів вагітності, за допомогою УЗД плода, так і провівши цю діагностику одразу після народження дитини. Також у «ІСІДІ» , як у закладі заявленого VIP рівня, обов’язково має бути у наявності необхідне обладнання та медикаменти. Навіть якщо вони «не часто використовуються». Ну, й звичайно, лікарський склад клініки – він має бути високо фаховим. Адже прийняти пологи, які проходять без ускладнень, може навіть співробітник ДАЇ, принаймні їх цьому вчать.

Саме за впевненістю у безпеці для здоров’я дитини майбутні батьки й звертаються то комерційних закладів охорони здоров’я. Проте, на жаль, у нашому випадку клініка «ІСІДА» виявилась, по суті, лише дорогим готелем с медичним персоналом замість покоївок, портьє та швейцарів. Так, одним із важливих чинників забезпечення вдалих пологів є створення для породіллі комфортних умов. Чинник важливий, але не головний. Проте саме його «ІСІДА» висунула не перше місце.

Звичайно, ніхто не застрахований від форс-мажорних випадків, але розповідаючи цю історію, я лише хочу застерегти майбутніх батьків звертати увагу не тільки на розкручені «бренди» в медицині, а й добре переконатись у відповідності їх заявленому рівню.

А найбільше мені хочеться, щоб такі ситуації не траплялися в таких закладах, де все повинно бути спрямоване для досягнення головної мети: збереження життя!

PS

Вже після певного заспокоєння я, звісно, звернулась з листом до головного лікаря клініки «ІСІДА» з проханням надати пояснення про некоректно проведену пренатальну і перинатальну діагностику критичної вродженої вади серця у моєї дочки та з приводу неспроможності спеціалістів клініки «ІСІДА» надати професійну допомогу в лікуванні критичної вродженої вади серця в перинатальному періоді в ситуації, що загрожувала життю дитини.

Пройшло два місяці, й по сьогоднішній день адміністрація та керівництво клініки не надали жодного пояснення ситуації, що відбулась. Вони лише цікавилися… ні не здоров’ям дитини, що ви. Їм було цікаво, чи буде моя родина подавати позов на клініку до суду. Так ось, адміністрація клініки «ІСІДА» моя вам відповідь – Так! Обов’язково!

Аватара пользователя
Jemunya
Ванильный ангелочек
Ванильный ангелочек
Сообщения: 6244
Зарегистрирован: Пт окт 23, 2009 4:52 pm
Репутация: 0
Откуда: Буча

Сообщение Jemunya » Вт июл 24, 2012 5:46 pm

Elisee, мы поняли, что Исида "плохая", зачем еще какие-то статьи скидывать?
Изображение

Аватара пользователя
Elisee
В гостях
В гостях
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Пн июл 23, 2012 3:21 pm
Репутация: 0

Сообщение Elisee » Вт июл 24, 2012 5:54 pm

Jemunya, ну потому что меня эта история не оставила равнодушной. И как мне кажется, для кого-то она может стать решающей в вопросе выбора роддома. Этот форум же для обмена впечатлениями. Или нужно только собственный опыт описывать?
Я считаю, что такие отзывы должно видеть как можно больше людей.

Аватара пользователя
Jemunya
Ванильный ангелочек
Ванильный ангелочек
Сообщения: 6244
Зарегистрирован: Пт окт 23, 2009 4:52 pm
Репутация: 0
Откуда: Буча

Сообщение Jemunya » Вт июл 24, 2012 6:00 pm

Elisee, такие истории можно прочитать о любом роддоме! Было б только желание поискать инфу.
Изображение

Аватара пользователя
Elisee
В гостях
В гостях
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Пн июл 23, 2012 3:21 pm
Репутация: 0

Сообщение Elisee » Вт июл 24, 2012 6:06 pm

Jemunya, согласна, такие ситуации везде случаются. Но остальные роддома не берут за роды таких денег. В Исиду люди идут как раз за уверенностью, что там им дадут больше внимания, больше надёжности. Если при критической ситуации в обычном роддоме (зная состояние медицины в нашей стране) мама может только надеяться, что найдутся нужные медикаменты и оборудование, то в Исиде подразумевается, что всё это есть, и беспокоиться не стоит. Это если не затрагивать тему профессионализма врачей.

Аватара пользователя
Orange
прауд ту би
прауд ту би
Сообщения: 18233
Зарегистрирован: Сб ноя 24, 2007 9:52 am
Репутация: 1
Откуда: Крым, РФ

Сообщение Orange » Вт июл 24, 2012 9:11 pm

Elisee, c другой стороны - у меня одногруппница там рожала и в полном восторге...
Изображение

Аватара пользователя
Татьяна
Богиня
Богиня
Сообщения: 18630
Зарегистрирован: Пн сен 24, 2007 1:57 pm
Репутация: 0
Откуда: UKRAINE

Сообщение Татьяна » Вт июл 24, 2012 9:22 pm

Orange писал(а):у меня одногруппница там рожала и в полном восторге...
у меня подруга там рожала и тоже в полном восторге, несмотря на безумное кол-во денег, которые они потратили.
Конечно, подобные статьи можно найти в сети о любом роддоме. Также в любом роддоме есть плохие и хорошие врачи.
Elisee писал(а):Но остальные роддома не берут за роды таких денег.
ну так пусть люди не идут в дорогие роддома. Ведь никто никого за руку не тянет.
Я, кстати, считаю, что в Исиде через чур высокие цены, можно найти врача и подешевлее, но это мой выбор, а у других женщин этот выбор совершенно другой.
ИзображениеБоже, бережи Україну!

Аватара пользователя
Женева
Родом из лета
Родом из лета
Сообщения: 19687
Зарегистрирован: Вт май 06, 2008 4:42 pm
Репутация: 186
Откуда: Киев

Сообщение Женева » Вт июл 24, 2012 9:25 pm

Татьяна писал(а):можно найти врача и подешевлее
Так дело еще и в том, что те же Исидовские врачи работают и в обычных киевских роддомах, так что :pardon:.
Весна... Всё будет по-другому!!!

Аватара пользователя
Татьяна
Богиня
Богиня
Сообщения: 18630
Зарегистрирован: Пн сен 24, 2007 1:57 pm
Репутация: 0
Откуда: UKRAINE

Сообщение Татьяна » Вт июл 24, 2012 9:30 pm

Женева писал(а):те же Исидовские врачи работают и в обычных киевских роддомах, так что
Женева, да? А моя знакомая мониторила фамилии врачей, вроде не нашла их в других роддомах. Но возможно все, может она ошиблась, хз.
В принципе, сейчас бОльшая часть врачей даже из ЖК работает по-совместительству в частніх клиниках. Так что и с врачами, принимающими роді, тоже такое возможно.
ИзображениеБоже, бережи Україну!

Аватара пользователя
Женева
Родом из лета
Родом из лета
Сообщения: 19687
Зарегистрирован: Вт май 06, 2008 4:42 pm
Репутация: 186
Откуда: Киев

Сообщение Женева » Вт июл 24, 2012 9:52 pm

Татьяна, возможно сейчас что-то и поменялось, но когда я беременная была и мониторила роддома и врачей, точно знаю что в Исиде работали врачи из ПАГа и 5 роддома, и кажется кто-то из 7-го.
Весна... Всё будет по-другому!!!

Аватара пользователя
Татьяна
Богиня
Богиня
Сообщения: 18630
Зарегистрирован: Пн сен 24, 2007 1:57 pm
Репутация: 0
Откуда: UKRAINE

Сообщение Татьяна » Вт июл 24, 2012 10:02 pm

Женева писал(а):Татьяна, возможно сейчас что-то и поменялось, но когда я беременная была и мониторила роддома и врачей, точно знаю что в Исиде работали врачи из ПАГа и 5 роддома, и кажется кто-то из 7-го.
Женева, та все возможно :)
ИзображениеБоже, бережи Україну!

Аватара пользователя
Alenchik
Само совершенство!!!
Само совершенство!!!
Сообщения: 20601
Зарегистрирован: Чт июл 31, 2008 2:55 pm
Репутация: 0
Откуда: из большого города.

Сообщение Alenchik » Ср июл 25, 2012 10:31 am

Elisee писал(а):В Исиду люди идут как раз за уверенностью, что там им дадут больше внимания, больше надёжности.
Я в Исиде проходила курс лечения и у меня были побочные эффекты. Так со мной врачи носились, шо с дитем малым. Даже после нормализации моего состояния мне еще недели 2 звонили и спрашивали о моем самочувствии. Мои впечатления об Исиде-только положительные. Были бы деньги-рожала бы под их наблюдением.
Elisee, сколько людей-столько и мнений. И об обычных роддомах можно столько страшилок в Сети найти, что и рожать не захочется.
Изображение
Изображение

Аватара пользователя
Женева
Родом из лета
Родом из лета
Сообщения: 19687
Зарегистрирован: Вт май 06, 2008 4:42 pm
Репутация: 186
Откуда: Киев

Сообщение Женева » Ср июл 25, 2012 11:03 am

Alenchik писал(а):И об обычных роддомах можно столько страшилок в Сети найти, что и рожать не захочется.
Это да, 100 %.
Единственное, что меня пока отталкивает от Исиды, это её цены, я считаю их бредово-заоблачными и не обоснованными :pardon:.
Весна... Всё будет по-другому!!!

Аватара пользователя
Tigra la Skava
Хищница в миниатюре
Хищница в миниатюре
Сообщения: 16387
Зарегистрирован: Вс авг 02, 2009 11:27 pm
Репутация: 1
Откуда: Savanna

Сообщение Tigra la Skava » Ср июл 25, 2012 1:30 pm

Женева писал(а):меня пока отталкивает от Исиды, это её цены, я считаю их бредово-заоблачными и не обоснованными
а сколько там роды стоят?
Изображение


короче, жизнь бьет ключом, весело у нас
только вот на нервной почве дергается глаз ))

Ответить

Вернуться в «Беременность и рождение»