Мітинг підприємців

Модераторы: Marinette, Женева, Joyful, Zeina, Нямочка, Jolia

Ответить
Аватара пользователя
Avenue
Житель форума
Житель форума
Сообщения: 362
Зарегистрирован: Сб авг 28, 2010 11:20 pm
Репутация: 0

Мітинг підприємців

Сообщение Avenue » Пн ноя 22, 2010 3:54 pm

Сьогодні, у день 6-ї річниці помаранчевої революції, українці знову вийшли на Майдан протестувати проти влади.

[spoiler]
Підприємці, які виступають проти Податкового кодексу, пройшли колонами центром міста і взяли в облогу адміністрацію президента. Щоправда, її новий господар Віктор Янукович цього дня перебуває у Брюсселі.
Представники підприємців, які бастують проти податкового кодексу, подали звернення до адміністрації президента.

Про це на виході з адміністрації президента заявив депутат Наталя Кооролевська.

"Ми разом передали звернення, його зареєстрували, дали номер, дали номера телефонів тих, хто далі повідомить про його долю", - розповіла Наталя Королівська на мітингу, вийшовши з адміністрації президента.

"Але ви знаєте, що немає глави держави, немає представників, окрему людину нам не виділили. Ми чекаємо на реакцію на звернення, що передано. Там чітко позначений час, коли ми хочемо одержати реакцію на нашу вимогу - це вето Податкового кодексу", - додав депутат.

Раніше депутат Володимир Яворівський назвав підприємців героями.

"Я не думав, що ми здатні. Я думав, що наш народ затюканий владою, що не підніметеся. Ви молодці, ви герої, справжні герої. Вони вас бояться, от що ми зрозуміли, бо ви найвільніший прошарок суспільства", - наголосив Яворівський.

Також активісти закликали протестувальників не піднімати прапори будь-яких партій. Мітингувальники кричать "Раду геть!", "Ганьба!", "Янукович - брехун!".

Між тим президент Віктор Янукович вже прибув до Брюсселя для участі у саміті Україна - Європейський Союз.
[/spoiler]

Добавлено спустя 1 минуту 48 секунд:

[spoiler]Изображение[/spoiler]
я часть того, во что я верю...

*в прошлом ZZZaya*

Ответить

Вернуться в «Украина»