День Независимости Украины

Модераторы: Marinette, Женева, Joyful, Zeina, Нямочка, Jolia

Ответить
Аватара пользователя
Senora
Её величество Womantalk
Её величество Womantalk
Сообщения: 5458
Зарегистрирован: Вс окт 19, 2008 9:36 pm
Репутация: 0
Откуда: Казковий Львів

Сообщение Senora » Вт авг 23, 2011 10:36 pm

Diamanta писал(а):Тогдашний Майдан принес результат, как это - навищо? Да, все пошло не совсем так мажорно, как ожидалось, но ведь тогда свое отстояли? Отстояли. Да правильный Майдан! Просто нельзя рассчитывать на то, что вот раз вышли на Майдан - и всегда будет шоколад. Поддерживать все это надо все время.
ППКС. І питати з влади, яку вибрали!
Cats are like chips-you cannot have just one

NYPD
Постоялец
Постоялец
Сообщения: 1766
Зарегистрирован: Ср май 25, 2011 8:46 pm
Репутация: 0
Откуда: Киев

Сообщение NYPD » Вт авг 23, 2011 11:20 pm

случайно в инете прочитала..
10 топ-скандалів 20 років незалежності

[spoiler]Історія незалежної України, як, напевне, й історія будь-якої держави, позначена чередою дрібних і гучних скандалів... Ми запропонували експертам – політологам та аналітикам – ранжирувати десятку найгучніших скандалів двадцяти років, які найсуттєвішим чином вплинули на її імідж та репутацію.
1. Президентські вибори 2004 року

Сьогодні - третя річниця Помаранчевої революції. Фото з архіву УНІАНБезпрецедентно жорсткі й навіть жорстокі змагання за посаду глави держави не просто являли собою величезний скандал, а складалися з цілої вервечки «скандальозів» – починаючи з «силової розминки» на виборах мера Мукачевого, де в березні 2004 влада випробувала методи фальсифікації.

Потім були викриття сумнозвісних «темників», які явили світові свого роду «ноу-хау» в методах тотального незаконного контролю інформаційного простору; побиття молотками пікетників біля ЦВК; скандал з отруєнням опозиційного кандидата; скандальні намагання команди Януковича опублікувати сфальсифіковані результати виборів; скандальне засідання Верховного суду з викриттям масових фальсифікацій (багато юристів досі вважає, що в беззаконня вгамовували іншим беззаконням - «третім туром», хоча ніби й політично правильним кроком).

От тільки Майдан навряд чи хто назве «скандалом». Це був справжній порив народу до свободи, акт самоусвідомлення й самовиявлення української політичної нації. Якраз Помаранчева революція реабілітувала Україну за численні скандали 2004 року в очах цивілізованого світу. «У цій країні ще не все втрачено…»

Зараз втрачається все.

2. Процес над Тимошенко

Юлія Тимошенко зі своїм чоловіком Олександром, якого Печерський районний суд Києва допустив до справи як захисникаБезпрецедентний для незалежної України скандал. Ще ніколи в її історії колишній глава уряду не сидів на лаві підсудних, а тим паче за ґратами українського СІЗО (Павло Лазаренко не встиг, утік, начебто домовившись із Кучмо, і потрапив до американської в’язниці, що, погодьтеся, зовсім інша справа).

Немає сенсу переповідати скандальний перебіг процесу, суцільні порушення КПК та елементарних правил загальнолюдської етики з боку «Гаррі Поттера», у поведінці якого, за словами одного з наших експертів, «незграбне ювенільне нахабство і юридичне невігластво химерно-діалектично переплітаються з юнацькими комплексами неповноцінності перед зрілою і розумною жінкою». Справді, старий Фрейд знайшов би тут чимало повчального.

Мабуть, немає у світовій демократичній спільноті такої країни, політики та експерти якої не висловили б обурення або, як мінімум, стривоженості вибірковими переслідуваннями лідерів опозиції в Україні.

Нинішньою владою увесь той закордонний галас сприймається як «пурга». За кордон пускають, рахунки не арештовують, навіть за французькою абеткою на міжнародних заходах не розсаджують. А решта – то надокучливе дзижчання. Більше того, Баррозу примудрився в доволі великій статті до 20-річчя незалежної України багато сказати про «амбіційні плани політичної асоціації» і навіть словом не прохопитися про політичних в’язнів у сучасній Україні.

Тому, наскільки відомо авторові, у «вищих колах» існує думка, що Тимошенко неодмінно потрібно саджати. Років на сім. Уже й жіночу колонію під це неблаговидне діло готують у одній зі східних областей України.

Оце буде скандал! От тільки чи не підніметься після того «пурга» такої сили, що змете нинішню владу з її рейтингом?

3. Убивство Георгія Гонгадзе

Учасники акції «Забути соромно», присвяченої сьомій річниці зникнення Георгія Гонгадзе. Київ, 16 вересня Цей скандал, без перебільшення, набув всесвітнього резонансу. Молодий, талановитий, гостро опозиційний до влади і особисто до тодішнього президента Кучми журналіст і редактор, батько двох маленьких доньок був викрадений і по-звірячому вбитий. І після цього – оприлюднення «плівок Мельниченка» з гиденькими репліками Кучми про «грузіна». «Данилич» як політик з бодай якимось реноме або респектабельністю потому вже не воскресав.

І сьогодні, через десятиліття, не названі поіменно замовники, тобто істинні винуватці звірячого вбивства. Якою, зокрема, є роль нинішнього спікера ВР Литвина? Чи причетні до вбивства вітчизняні та російські спецслужби? Мало хто вірить, що нинішня влада добивається правди, відкривши справу проти Кучми, піймавши й допитуючи генерала Пукача. Та ні, скоріше безуспішно намагається набрати політичні очки.

Чи буде скандальне вбивство розкрите до кінця, чи, як у нас водиться, покарання понесуть «стрілочники»? Хтозна…

4. Справа Лазаренка

Тимошенко, ЛазаренкоІ цей багатолітній – і багатомільйонний – скандал тягнеться досі й кидає тінь не лише на Лазаренка та і його тодішню соратницю Юлію Тимошенко, а й на Українську державу в цілому. Та вважають експерти, хоча в судовому порядку причетність Юлії Володимирівни до діянь Павла Івановича не доведена. Проте мало хто в цій причетності сумнівається.

Наприклад, один із найбільших знавців матеріалів справи колишній американський прокурор Марта Борш стверджує: «Вона була, як мінімум, або спільницею Лазаренка, або жертвою здирництва з боку Лазаренка». А тому, коли Тимошенко стала главою українського уряду, екс-прокурор зовсім не здивувалася: «Я взагалі дуже скептично ставлюся до влади в Україні – як колишньої, так і нинішньої».

Експерти вважають, що після ймовірного повернення Лазаренка до України в листопаді наступного року старий скандал може розгорітися з новою силою.

5. Скандал з «Кольчугами»

КольчугаСистема пасивної радіолокації літаків «Кольчуга» – одне з небагатьох вартісних «ноу-хау» українських військових технологій. Вона здатна «бачити» навіть знаменитий американський літак-невидимку «Стелс» за його власним локатором.

Тому таким гучним став скандал навколо гіпотетичних поставок українських «Кольчуг» до Іраку. У квітні 2002 року колишній майор держохорони Микола Мельниченко дав свідчення Великому журі Сан-Франциско, розповівши, що в його записах зафіксовано розмову дворічної давнини: президент Кучма і керівник Укрспецекспорту Малєв (згодом він загинув у таємничій автокатастрофі) нібито обговорюють деталі «спецоперації» щодо можливого продажу в Ірак чотирьох станцій «Кольчуга».

Скандал завдав надзвичайно потужного удару не лише по Кучмі (якого західні політики почали уникати, наче прокаженого), а й, за словами експертів, по міжнародному іміджу України загалом. І хоча «Кольчуг» американці згодом в Іраку начебто не знайшли, але, як кажуть, післясмак залишився.

6. Загибель В’ячеслава Чорновола

В’ячеслав Чорновол25 березня 1999 року, незадовго до президентських виборів, у загадковій автокатастрофі загинув культовий український політик, родоначальний вітчизняної націонал-демократії В’ячеслав Чорновіл. Досі залишається незрозумілим, як міг його водій, майстер спорту з ралі, врізатися на прямому відтинку траси в КАМАЗ, чому вантажівка була розвернута поперек дороги, якими були обставини раптової смерті головного свідка події.

Соратники В’ячеслава Чорновола досі впевнені, що він загинув не своєю смертю. Депутати Кендзьор та Стойко нібито бачили на голові покійного сліди від ударів кастетом («добивали»), але ексгумація цієї інформації не підтвердила.

Безслідно загубилися десь у сейфах екс-генерала СБУ Марчука відеозаписи колишнього міліціонера, який нібито розповідав про підготовку вбивства Чорновола.

Залишається багато питань, які ризикують так і залишитися без відповіді.

7. Розстріл Євгена Щербаня

Євген Щербань3 березня 1996 року в аеропорту Донецька шквальним вогнем з вогнепальної зброї був убитий один з найбагатших бізнесменів України, голова корпорації «Атон» 50-річний Євген Щербань. Разом з ним кілери вбили його дружину, а сина тяжко поранили.

Як зазначають експерти, найбільш імовірною виглядає версія того, що до його трагічної смерті доклався Павло Лазаренко, який усував небажаного й сильного бізнес-конкурента. Сам Павло Іванович свою причетність до справи рішуче спростовував.

У травні 2000 року тодішній заступник генпрокурора Микола Обіход доповів, що вбивця (останній з п’яти, що залишився живий) Щербаня затримано. Високопосадових замовників він так і не назвав.

Сьогодні влада намагається реанімувати справу про скандальне вбивство: перший заступник генпрокурора Рінат Кузьмін безапеляційно заявив, що в матеріалах справи проти Павла Лазаренка в США є інформація про причетність Юлії Тимошенко до фінансування вбивства Євгена Щербаня. Проте згадана Марта Борш спростувала цю інформацію.

8. Острів Тузла

ТузлаУ вересні 2003 року стався безпрецедентний в історії українсько-російських відносин скандал. Росія почала силовими методами вирішувати територіальний спір. Від російської станиці Тамань Темрюкського району Краснодарського краю в напрямку до українського острова Тузла, який росіяни вважають частиною російської «коси Тузла», починають насипати греблю з метою з’єднання її з російським берегом. Працюючи в три зміни, росіяни споруджують по 150 метрів греблі на день. Переговори почалися після того, як насип досяг українського прикордонного понтона.

Експерти вважають, що організатори скандального конфлікту мали дві мети: по-перше, натиснути на Україну, щоб досягти поступок щодо делімітації кордону в Керченській протоці та Азовському морі. По-друге, дати можливість тодішньому президенту Кучмі красиво «розрулити» ситуацію.

9. Зрада Олександра Мороза

Олександр Мороз, Анатолій Кінах та Віктор Янукович беруть участь у спільному засіданні Кабінету міністрів та УСПП. Київ, 20 березня6 липня 2006 року о 23.15 Олександра Мороза було обрано головою Верховної Ради України, його підтримали 238 депутатів з фракцій ПР, Соцпартії та комуністи. Тим самим, за словами експертів, колишня «совість української політики» зірвала домовленості з «помаранчевими» фракціями і в один момент навіки пішла на політичну пенсію. Посада спікера в цьому вже нічого не змінила. Соцпартія стала непрохідною до парламенту, а Сан Санич – символом політичної неперебірливості.

Експерти вважають, що шлейф того скандалу й досі тягнеться за самим Морозом і його партією, позбавляючи їх жодних політичних перспектив.

10. Розправа над Ахатем Брагіним

Ахать БрагінНастільки жорстокого і скандального вбивства незалежна Україна не знала ні до, ні після. 15 жовтня 1995 року в Донецьку на стадіоні «Шахтар» під час футбольного матчу один із найбагатших підприємців Донбасу Ахать Брагін, відомий у певних колах як «авторитет Алік Грек», злетів у повітря разом з усією трибуною. Радіокерований пристрій містив п`ять кіло потужної вибухівки пластит (близько 11,5 кг у тротиловому еквіваленті). Тіло Брагіна упізнали лише за годинником «Ролекс», який він носив.

У Донбасі почалася ера Ріната Ахметова…
[/spoiler]Почему то мне кажется, что если бы не убили Чорновола, история страны могла бы по другому сложится..

Аватара пользователя
Патриция
Птица счастья
Сообщения: 6001
Зарегистрирован: Пт янв 25, 2008 2:24 pm
Репутация: 111
Откуда: Одесса/Питер

Сообщение Патриция » Ср авг 24, 2011 9:06 am

Если бы не перебили большую часть мыслящей элиты страны-в ВР не было бы Азарова и еже с ним.
А треба жити. Якось треба жити.
Це зветься досвід, витримка і гарт.
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.
© Ліна Костенко

Аватара пользователя
Татьяна
Богиня
Богиня
Сообщения: 18630
Зарегистрирован: Пн сен 24, 2007 1:57 pm
Репутация: 0
Откуда: UKRAINE

Сообщение Татьяна » Ср авг 24, 2011 2:25 pm

NYPD писал(а):что если бы не убили Чорновола, история страны могла бы по другому сложится..
он мне всегда казался самым адекватным человеком из всех политиков. Очень жаль, что его судьба так страшно сложилась. Человек положительный во всех отношениях, порядочный, интеллигентный, образованный :( Я помню, как он баллотировался на презид.выборы и у нас в школе рассказывали, что он бандеровец и перенесет столицу Украины из Киева во Львов. Да все равно, где эта столица, хоть в Бердичеве, главное, чтобы жизнь была нормальной. Если бы его тогда выбрали президентом, по-любому было бы все по-другому.
NYPD писал(а):10. Розправа над Ахатем Брагіним
ну мне кажется, это были суто бандитские разборки.
ИзображениеБоже, бережи Україну!

NYPD
Постоялец
Постоялец
Сообщения: 1766
Зарегистрирован: Ср май 25, 2011 8:46 pm
Репутация: 0
Откуда: Киев

Сообщение NYPD » Ср авг 24, 2011 2:35 pm

Татьяна писал(а):
NYPD писал(а):10. Розправа над Ахатем Брагіним
ну мне кажется, это были суто бандитские разборки.
а я только узнала о нем.. и что они с Ахметовым и Януковичем были хорошо знакомы и занимались вместе спортом..

Аватара пользователя
Snejinochi
Активист
Активист
Сообщения: 605
Зарегистрирован: Чт мар 17, 2011 1:53 pm
Репутация: 0
Откуда: город за Днепровскими порогами

Сообщение Snejinochi » Ср авг 24, 2011 7:49 pm

Девочки:) Всех с праздником.
Я тут почитала комментарии , и собственно решила кое что к сказанному ранее добавить. А что каждый из нас сделал что бы в НАША независимость была не просто формальной? Нет правда. Вот кажется это все глобально и во всем виновато правительство. Ну да конечно легче сказать что они разворовывают, они грабят все они. МЫ ни при чем.
И правда при чем тут мы?
Вы слышали о теории разбитых окон? Она сводилась к тому что видя маленькое правонарушение, ту же самую бумажку брошенную не в урну, человек делает то же самое, добропорядочный человек в жизни не нарушивший правила движения или поведения неважно, подражает тому что видит, или своему окружению.
Так вот это я к чему коррупция в правительстве. А сколько из нас берут маленькие "благодарности" на работе? Сколькие из нас закрывают глаза на расхищение ценностей с работы или в принципе на кражи. Сколькие из нас таких белых и пушистых прошли мимо людей которым действительно нужна помощь? А потом говорим что у нас беспридел. Все начинается с малого и приводит к тому что творится сейчас.
Я просто не понимаю стонов жить хреново, и вообще. Конечно хреново. Это я и без уведомления знаю. И сама прохожу мимо бывает и такое, и мусор мимо урны кидаю, тоже.
Правительство у нас конечно далеко не образец добродетелей, но и мы не святые Марии.
Говорите что хотите, не соглашайтесь со мной. Думайте и дальше что виновато правительство. А я просто не обманывать себя и знаю где я живу.
ну и ПС: Вчера звонили коллеги из Америки, звонили уже после окончания рабочего дня, мне пришлось задержаться ненадолго. Когда он спросил почему уже никого нет, я ответила что короткий день и завтра праздник - день Независмости. А в ответ услышала признательный и насмешливый ответ незалежна Украина.
Не знаю как остальным а мне даже не обидно, а просто все равно. Живу по принципу главное что б меня не дергали. И судя по всему не одна я.
А крик души запрещается цензурой

Аватара пользователя
Эйс
Заноза форума
Сообщения: 3451
Зарегистрирован: Вт мар 15, 2011 11:55 am
Репутация: 0
Откуда: Харькофф

Сообщение Эйс » Ср авг 24, 2011 7:56 pm

Snejinochi,
Мы живем в той стране которую заслуживаем, а когда бескультурные люди ждут культурного поведения от других и от своих детей тут вообще вдвойне печально. Мы же сами "даем", "берем", "скрываем налоги" и ждем что в отношении нас все будет честно - смешно правда!
Я еще та собака

Аватара пользователя
Snejinochi
Активист
Активист
Сообщения: 605
Зарегистрирован: Чт мар 17, 2011 1:53 pm
Репутация: 0
Откуда: город за Днепровскими порогами

Сообщение Snejinochi » Ср авг 24, 2011 8:06 pm

Вот и я о том же.
А крик души запрещается цензурой

Аватара пользователя
Эйс
Заноза форума
Сообщения: 3451
Зарегистрирован: Вт мар 15, 2011 11:55 am
Репутация: 0
Откуда: Харькофф

Сообщение Эйс » Ср авг 24, 2011 8:08 pm

Snejinochi писал(а):Вот и я о том же.
Мне вдвойне обидно я живу на белую ЗП, а рядом наблюдаю как те кто платит мизер (конверты) а получает не меньше возмущаются о том что видите ли государство им где-то чтото не заплатило или не успело выплатить или поднять пенсию их бабушке.
Я еще та собака

Аватара пользователя
Snejinochi
Активист
Активист
Сообщения: 605
Зарегистрирован: Чт мар 17, 2011 1:53 pm
Репутация: 0
Откуда: город за Днепровскими порогами

Сообщение Snejinochi » Ср авг 24, 2011 8:18 pm

А что тут скажешь. Обидно конечно, обидно что я на свои 1200 чистыми, выживаю, обидно что коммунальные сжирают треть зарплаты, обидно что зимних сапог нет. и есть хочется не чертову пшеничную кашу, а хотя бы борщ с мясом. и что на работу завтра ехать надо. И это я еще получаю довольно много, у некоторых и того меньше выходит. Вот поэтому и хожу халтурю, и занимаюсь тем что в принципе не люблю, и беру конверты от благодарных. и мне стыдно приходить к маме, которая с больными ногами работает почтальоном и отцу простому слесарю с окладом 1300, у которых помимо меня есть еще один ребенок, несовершеннолетний. которому предстоит поступать в институт через два года, просить у них денег. Мне просто интересно, когда уже мы дорастем до того чтобы самим диктовать условия игры а не подчиняться чужим.
И я честно, не вижу как можно изменить ситуацию. И не хочу менять, я без конвертов просто не знаю что буду делать...
А вообще сопли получились, ну их в лес.
А крик души запрещается цензурой

Аватара пользователя
Эйс
Заноза форума
Сообщения: 3451
Зарегистрирован: Вт мар 15, 2011 11:55 am
Репутация: 0
Откуда: Харькофф

Сообщение Эйс » Ср авг 24, 2011 8:25 pm

Snejinochi писал(а):А что тут скажешь. Обидно конечно, обидно что я на свои 1200 чистыми, выживаю, обидно что коммунальные сжирают треть зарплаты, обидно что зимних сапог нет. и есть хочется не чертову пшеничную кашу, а хотя бы борщ с мясом. и что на работу завтра ехать надо. И это я еще получаю довольно много, у некоторых и того меньше выходит. Вот поэтому и хожу халтурю, и занимаюсь тем что в принципе не люблю, и беру конверты от благодарных. и мне стыдно приходить к маме, которая с больными ногами работает почтальоном и отцу простому слесарю с окладом 1300, у которых помимо меня есть еще один ребенок, несовершеннолетний. которому предстоит поступать в институт через два года, просить у них денег. Мне просто интересно, когда уже мы дорастем до того чтобы самим диктовать условия игры а не подчиняться чужим.
И я честно, не вижу как можно изменить ситуацию. И не хочу менять, я без конвертов просто не знаю что буду делать...
А вообще сопли получились, ну их в лес.
Не парься все наладится, таки у многих не все так гладко а в особенности у родителей. Ну что сказать: пожалуй единственное что могло бы изменить кардинально ситуацию в прошлом это поражение комуняк в революции тогда бы мы могли быь европейской страной, а с тем что у нас сейчас шансов покуда ноль! Зато независимы ;) вернее она независима от нас ;)
Я еще та собака

Аватара пользователя
Инкогнито
in the journey
in the journey
Сообщения: 25284
Зарегистрирован: Ср ноя 07, 2007 5:47 pm
Репутация: 460

Сообщение Инкогнито » Ср авг 24, 2011 10:01 pm

Народ, по поводу "плохо" сам президент ответил просто железно: "не будем говорить о плохом, а лучше сделаем" )))
Притча. Пришел сборщик налогов к правителю и говорит: "Люди плачут, денег у них нет, живут бедно".
Правитель говорит: "Иди и собирай дальше налоги".
Сборщик собрал и снова правителю говорит: "Люди плачут, еды у них нет, одежды нет".
Правитель отправил его снова собирать дань.
Приходит сборщик и говорит: "Ничего не понимаю – люди смеются".
Правитель говорит: "Ну, всё. Теперь точно нечего собирать".


П. С. Политика - это одно, общество же, культура и традиции - совсем другое. МЫ с вами делаем страну такой, какая она есть.
С праздником страны, дорогие украинцы! :)
It's a Good Day For a GOD Day!

Petal
Читатель
Читатель
Сообщения: 167
Зарегистрирован: Пн ноя 08, 2010 8:35 pm
Репутация: 0

Сообщение Petal » Ср авг 24, 2011 10:09 pm

Слава Україні! :D

Аватара пользователя
Ana alamal
Королева бала
Королева бала
Сообщения: 9338
Зарегистрирован: Ср сен 17, 2008 4:18 pm
Репутация: 2
Откуда: Город Ангелов

Сообщение Ana alamal » Ср авг 24, 2011 11:06 pm

Прочла все коментарии по теме.
Ничего коментировать не хочеться. так как частично правы все, нам есть и чем гордиться и от чего сгорать от стыда. И к сожалению, вот грустного и стыдного у нас намного больше. И по поводу Русланы и того что она выигрла Евровидение ну...выиграла ну и что? Я конечно за нее рада, но гордости мне это особой не принесло, так как во многих странах есть своои победители в этом конкурсе, та же ерунда и с Кличко и с прочими и спортсменами. Пройдет время и о них забудут. Нет у нас сейчас никого о ком бы вспоминали многие века, нет Т. Шевченка, нет Л.Украинки...так что особо не чем нам гордиться, а вот то что над Украиной посмеялся весь мир. то вспоминать будут нам еще очень и очень долго...хотя нам есть чем гордиться мы выступили всемирными клоунами просто Юрии Никулины вселенского масштаба


С Днем Независимости!
Изображение

Ответить

Вернуться в «Украина»